Automat na vodu sa postará o čerstvú vodu počas celého dňa

1 položka

 

Automat na vodu to je riešenie pre domácnosti, menšie či väčšie firmy, reštaurácie, hotely, verejné priestory či akékoľvek iné priestory, kde je čerstvá pitná voda žiadaná. Vďaka automatu na vodu budete mať prístup ku kvalitnej čerstvej vode kedykoľvek počas celého dňa.

Prečo práve automat na vodu?

Automat na vodu zabezpečí čerstvú čistú vodu, ktorá je dôležitá pre správne fungovanie ľudského organizmu a celkové zdravie človeka. Dodržiavanie pravidelného pitného režimu tak nebolo nikdy jednoduchšie. Automat na vodu je jednoducho ovládateľný, praktický a zároveň poskytuje vysoký výkon a rýchlosť pri jeho používaní.
Náš automat na vodu je jedinečný najmä vďaka modernému dizajnu a využitiu technológie napojenia na filtračný systém, ktorý upraví vodu a zvýši jej kvalitu. Automat nie je klasickým filtrom na vodu a tiež nemá galón na vodu, je pripojený na vodovod a vodu dokáže čerpať priamo z neho, nemusíte si tak robiť starosti zdĺhavým dopĺňaním vody do galónu. Ak vás trápi i tvrdá voda, prečítajte si viac o zmäkčovači na vodu.

Čo všetko získate pri kúpe automatu na vodu?

S kúpou nášho automatu na vodu získate okrem prístupu ku kvalitnej vody kedykoľvek i jeho inštaláciu. Radi si s vami dohodneme obhliadku priestoru a následný termín inštalácie.
Pokiaľ si nie ste istý okamžitou kúpou, ponúkame i prenájom automatov na vodu na maximálne 3 roky s možnosťou ich odkúpenia po prvom alebo aj po druhom roku používania. Cena prenájmu obsahuje i bezplatný servis, takže si nebudete musieť robiť žiadne starosti navyše, len pohodlne využívať jedinečný automat na vodu. Či už sa rozhodnete pre okamžitú kúpu alebo prenájom automatu na vodu, kontaktujte nás a my vám pomôžeme s výberom najvonnejšieho riešenia podľa vašich potrieb. Napíšte nám.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie